ΞΞΞ DÁREK ΞΞΞ Při nákupu nad 1500 Kč si můžete vybrat produkt z naší nabídky doplňků, který Vám k objednávce zdarma přidáme ΞΞΞ DÁREK ΞΞΞ

Zakázková raznice

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 6

Na naprostou většinu našich výrobků můžeme formou reliéfní ražby umístit Vámi požadovaný grafický motiv - znak, logotyp, nápis apod.

Cena výroby hořčíkové raznice o velikosti nepřesahující obsah 25 cm2 (např. 5x5 cm) je 500 Kč. Můžeme samozřejmě vyrobit také větší raznici, jejíž cenu ale stanovíme individuálně na základě odsouhlaseného grafického návrhu a animace.
Raznice je fakturována, a posíláme ji zákazníkovi, nebo ji můžeme u nás archivovat pro případné další použití. Lze ji využít pro ražbu do kůže, koženky, kartonu a papíru.
Grafické podklady pro výrobu zakázkové raznice je nejlépe zaslat v elektronické podobě, a to buď jako rastr (JPG, BMP apod.), nebo v lepším případě přímo v křivkách (PDF, CDR, AI, EPS apod.).

Do Poznámky, kterou můžete vyplnit na konci objednávky, nám můžete napsat, jaký grafický motiv si přejete na výrobek vyrazit a individuálně se domluvíme na zaslání podkladů pro výrobu raznice. Nebo nás kontaktujte na jednom z uvedených kontaktů.

Pokud si přejete vyrazit jen nápis, monogram nebo jiný krátký text, můžeme nabídnout ražbu textu ze sady písmen - viz. odkaz Zakázková ražba nápisu.

Dostupnost Do 7 dnů
Cena 413 Kč / ks bez DPH
500 Kč / ks    
Kód produktu 1452
Značka WILD SKIN
Webová stránka značky haps.cz
Kategorie E-shop
Záruka 2 roky
 

Značka WILD SKIN je vnímána jako producent kvalitních kožených výrobků, které nesou znaky tradičního zpracování. Tradičním zpracováním pak rozumíme především kvalitu práce i použitých materiálů - nerezové, mosazné a zinkoslitinové kování, 10-12 uncová kůže a důraz na perfektní ruční zpracování.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.