O nás

Firma HAPS spol.s r.o. , která je vlastníkem obchodní značky WILDSKIN pro Českou republiku, byla založena v roce 1992, a kromě kožedělné výroby nabízí také výrobu a servis hydraulických hadic a příslušenství. Společnost HAPS s.r.o. dalo by se říci je rodinná firma s cca 15 zaměstnanci, se sídlem v Hynčicích u Oder, Moravskoslezský kraj. V roce 2022 jsme oslavili 30 let existence na českém trhu.

test baner o nas


Značku WILDSKIN založil módní fotograf Andrew Semple v roce 1987 v kanadském Torontu. Společnost dodávala do butiků v provincii Ontario a Quebeck převážně kožené opasky a aktovky. V roce 1992 jsme podepsali dohodu o spolupráci s největší kanadskou sítí Hudson Bay Company, rozšířili společnost o českou pobočku v Odrách ( HAPS s.r.o. ) a zvýšili objem výroby. Současně jsme zaregistrovali značku WILDSKIN v České a Slovenské republice.

Sortiment se postupně rozšiřoval od opasků, přes peněženky, kabelky, aktovky, reklamní a dárkové předměty, bytové doplňky, westernový sortiment, atd. V současné době spolupracujeme například s českými módními návrháři při výrobě kožené galanterie, zajišťujeme licenční výrobu pro některé přední tuzemské i zahraniční značky, dodáváme díly na výrobu nábytku a mnoho jiných zakázkových prací. Za dobu existence společnosti jsme dodávali nebo stále dodáváme naše výrobky do Kanady, Spojených států amerických, Německa, Holandska, Dánska, Norska, Ruska, Rakouska nebo Slovenska.

Pro výrobu využíváme převážně italské hovězinové usně a také spolupracujeme s tuzemskými koželužnami. Kovové komponenty nakupujeme v Itálii, ve Francii a zakázkové odlitky pro nás zajišťují české slévárny a galvanovny. Usně i kovové prvky mají testy zdravotní nezávadnosti.


Naše výrobky jsou chráněny registrovanou obchodní známkou WILD SKIN a od roku 1998 mají také ATEST Státní zkušebny Zlín č. ITC 98011, nově ITC 00107 a 00038.

Jako reference uvádíme některé z našich významných odběratelů:

licenční výrobky pro značky Baťa, BUSHMAN, LOIS, MARWIN Jeans, EASY JEANS, Gladiátor shoes, WILLIAM DELVIN, WILDCAT, MAGIC HELENA Praha, agentura Petarda Production, reklamní předměty pro značky Jan Becher, Radegast, Jack Daniels, Toyota, Lexus, Ford, Protest Fashion Holandsko, Plzeňský Prazdroj, SONY, AAA AUTO PRAHA, HZP, Continental, DHL, Avízo, reklamní agentury REDA, IMI PARTNER, Brand Promotion, ABA reklama, Promotion a další.

Finančně a materiálově podporujeme sportovní, kulturní a společensky prospěšné projekty, jako například MTB závod Oderská mlýnice České spořitelny, hudební klub Village sound Odry, mládežnické sportovní kluby, dětské domovy, mateřské školky a základní školy.

V případě, že Vás naše nabídka zaujme, bude nám potěšením odpovědět na Vaše dotazy, návrhy a připomínky.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Pole označená jako * musí být vyplněná.

Jméno a příjmení Nevyplňujte toto pole:
E-mail
Zpráva