Jak nakupovat

Informace pro zákazníka:

Prodej v internetovém obchodu WILDSKIN.CZ se řídí Obchodními a reklamačními podmínkami.

Zboží objednané v našem e-shopu zasíláme Českou poštou, zásilkovou službou PPL resp. PPL ParcelShop nebo službou ZÁSILKOVNA.cz. Popřípadě si můžete zakoupené zboží osobně vyzvednout ve výrobních prostorách společnosti, HAPS s.r.o., Hynčice 72, 742 34 Vražné - Hynčice, okr. Nový Jičín - Moravskoslezský kraj ( 5 km od Oder, ve směru Odry-Bělotín ), tel. 556 730 524 nebo 605 777 677. odkaz na mapy.cz

PŘEPRAVA OBJEDNÁVKY

1. Přepravné pro zaslání službou GLS ParcelShop je stanoveno na 90 Kč
    Přepravné pro zaslání zboží službou GLS (balík na libovolnou adresu) je stanoveno na 110 Kč

2. Přepravné pro zaslání zboží službou DPD Pickup - na výdejní místo je stanoveno na 90 Kč

3. Přepravné pro zaslání zboží službou ZÁSILKOVNA.cz je stanoveno na 110 Kč

4. Poštovné pro zaslání zboží Českou poštou pro služby "Česká Pošta - Balíkovna" je stanoveno na 95 Kč
    Poštovné pro zaslání zboží Českou poštou pro služby "Balík Na poštu" je stanoveno na 125 Kč
    Poštovné pro zaslání zboží Českou poštou pro služby "Balík Do ruky" stanoveno na 140 Kč

5. Přepravné pro zaslání zboží službou PPL a ParcelShop je stanoveno na 130 Kč

6. Osobní odběr je zdarma.

PLATBA ZA OBJEDNÁVKU

1. Dobírka - GLS Parcel Shop ... 20 Kč
    Dobírka - GLS na libovolnou adresu ... 30 Kč

2. Dobírka - Zásilkovna.cz ... 30 Kč

3. Dobírka - Česká pošta ... 30 Kč

4. Dobírka - PPL Parcel Shop ... 40 Kč
    Dobírka - PPL na libovolnou adresu ... 40 Kč

Ostatní druhy plateb, jako převodem na fakturu, online platba kartou, online bankovní převod a platby Google Pay, jsou zdarma.

Při platbě převodem na fakturu, Vám na e-mail zašleme fakturu ve formátu PDF, a po jejím zaplacení na náš účet, pošleme objednané zboží zvoleným způsobem dopravy. Přepravné je pak stanoveno podle ceníku (viz. výše).
Faktury z e-shopu pro zvolenou platbu předem, posíláme na zákazníkem uvedený e-mail, až po navedení objednávky do našeho účetnictví. Fakturu negeneruje a nezasílá aplikace e-shopu ihned po vytvoření objednávky. Číslo účtu je uvedené na faktuře ( 2000207801/0100 ) a variabilním symbolem pro platbu je číslo vystavené faktury.

Slovensko:
1. Pro objednávky ze Slovenska využíváme služeb firmy FROGMAN, která zásilky převeze na Slovensko, a pak je rozešle slovenskou poštou. Platba je v EUR. Standardně je cena pro zásilku do váhy 2kg stanovena na 9 EUR.
2. Nebo lze využít službu ZÁSILKOVNA.cz pro síť výdejních míst na Slovensku, kde je přeprava stanovena na 7 EUR.

Při objednávce s celkovou částkou nad 2000,- Kč (bez DPH a platebních poplatků a poplatků za dopravu) je doprava zdarma.
Tyto ceny platí pro doručení zásilky v České republice.
 

Převzetí a reklamace

· Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody.

· Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.

Dodací lhůty

Většinu Vašich objednávek doručíme do 3-5 dnů. Maximální dodací termín je do 14 dnů. V případě, že bude dodací lhůta delší, budeme Vás o této skutečnosti informovat telefonicky nebo emailem.

Protože jsme výrobci, nedržíme většinu sortimentu skladem a objednané zboží zhotovujeme až na základě přijaté objednávky. Proto je max. dodací termín stanoven na 14 dnů. Samozřejmě se vždy snažíme dodací termín co možná nejvíc zkrátit. Pokud si přejete kratší dodací termín, můžete nám tento požadavek napsat do poznámky, která je součástí objednávkového formuláře.