Jak nakupovat

Informace pro zákazníka:

Prodej v internetovém obchodu WILDSKIN.CZ se řídí Obchodními a reklamačními podmínkami.

Zboží objednané v našem e-shopu zasíláme Českou poštou, zásilkovou službou PPL resp. PPL ParcelShop nebo službou ZÁSILKOVNA.cz. Popřípadě si můžete zakoupené zboží osobně vyzvednout ve výrobních prostorách společnosti, HAPS s.r.o., Hynčice 72, 742 34 Vražné - Hynčice, okr. Nový Jičín - Moravskoslezský kraj ( 5 km od Oder, ve směru Odry-Bělotín ), tel. 556 730 524 nebo 605 777 677. odkaz na mapy.cz

PŘEPRAVA OBJEDNÁVKY

1. Poštovné při zasílání zboží Českou poštou pro služby "Balík Na poštu" je stanoveno na 99 Kč a pro službu "Balík Do ruky" je to 115 Kč. Při volbě zaslání "Česká Pošta - Balíkovna" je cena přepravy 77 Kč.
2. Přepravné při zasílání zboží službou PPL a ParcelShop je stanoveno na 122 Kč.
3. Přepravné při zasílání zboží službou ZÁSILKOVNA.cz je stanoveno na 85 Kč.
4. Osobní odběr je zdarma.

PLATBA ZA OBJEDNÁVKU

1. Při zaslání zboží na dobírku přepravní službou Zásilkovna.cz účtujeme poplatek 25 Kč, dobírka u PPL a České pošty je za 36 Kč.
2. Ostatní druhy plateb, jako převodem na fakturu, online platba kartou, online bankovní převod a platby Google Pay, jsou zdarma.

Při platbě převodem na fakturu, Vám na e-mail zašleme fakturu ve formátu PDF, a po jejím zaplacení na náš účet, pošleme objednané zboží zvoleným způsobem dopravy. Přepravné je pak stanoveno podle ceníku (viz. výše).
Faktury z e-shopu pro zvolenou platbu předem, posíláme na zákazníkem uvedený e-mail, až po navedení objednávky do našeho účetnictví. Fakturu negeneruje a nezasílá aplikace e-shopu ihned po vytvoření objednávky. Číslo účtu je uvedené na faktuře ( 2000207801/0100 ) a variabilním symbolem pro platbu je číslo vystavené faktury.

Slovensko:
1. Pro objednávky ze Slovenska využíváme služeb firmy FROGMAN, která zásilky převeze na Slovensko, a pak je rozešle slovenskou poštou. Platba je v EUR. Standardně je cena pro zásilku do váhy 2kg stanovena na 9 EUR.
2. Nebo lze využít službu ZÁSILKOVNA.cz pro síť výdejních míst na Slovensku, kde je přeprava stanovena na 7 EUR.

Při objednávce nad 3000,- Kč (bez DPH) je doprava zdarma. Tyto ceny platí pro doručení zásilky v České republice. 

Převzetí a reklamace

· Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody.

· Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.

Dodací lhůty

Většinu Vašich objednávek doručíme do 3-5 dnů. Maximální dodací termín je do 14 dnů. V případě, že bude dodací lhůta delší, budeme Vás o této skutečnosti informovat telefonicky nebo emailem.

Protože jsme výrobci, nedržíme většinu sortimentu skladem a objednané zboží zhotovujeme až na základě přijaté objednávky. Proto je max. dodací termín stanoven na 14 dnů. Samozřejmě se vždy snažíme dodací termín co možná nejvíc zkrátit. Pokud si přejete kratší dodací termín, můžete nám tento požadavek napsat do poznámky, která je součástí objednávkového formuláře.