Odlévané, kovové žetony

 

Užitečný dárkový předmět, zakázkově odlévané žetony vyrábíme ze zinkové slitiny s volitelnou povrchovou úpravou - starozinek, staromosaz, staroměď, ponikl. Lze zvolit libovolný grafický motiv na jedné straně žetonu nebo také na obou jeho stranách. Motiv můžeme také ručně dobarvit.

K ceně účtujeme náklady na výrobu modelu a licí formy ve výši cca 650 Kč (bez DPH) pro jednostrannou verzi, a cca 900 Kč (bez DPH) pro oboustrannou verzi odlévaného žetonu. Zdarma zhotovíme animaci výrobku. Model a licí forma se po dobu 2-3 let archivuje a případná doobjednávka je pak již bez nákladů na přípravu výroby.

Minimální počet pro objednávku je 50 kusů.
Cenovou a termínovou nabídku Vám připravíme na základě odsouhlaseného grafického návrhu, který pro Vás připravíme zdarma.

Pouze ilustrační foto.

S poptávkou nás kontaktujte ZDE

Dostupnost Individuální poptávka
Cena 24 Kč bez DPH
29 Kč / ks    
Kód produktu REK.ODL.000006
Kategorie Reklamní předměty
Záruka 2 roky
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Značka WILD SKIN je vnímána jako producent kvalitních kožených výrobků, které nesou znaky tradičního zpracování. Tradičním zpracováním pak rozumíme především kvalitu práce i použitých materiálů - nerezové, mosazné a zinkoslitinové kování, 10-12 uncová kůže a důraz na perfektní ruční zpracování.