Kožené klíčenky

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

Kožené klíčenky vyrábíme z hovězinové usně, jednovrstvé z kůže síly 3,0 - 3,5 mm, dvouvrstvé z kůže o síle 2 mm plus podlep. Tvar klíčenky vychází ze zadání klienta a nebo lze využít naše výsekové nože. Nabízíme mnoho barevných variant a různé typy klíčenkových kroužků a karabinek. Provedení zakázkového loga slepotiskem nebo ražbou přes folii. Zdarma zhotovíme animaci klíčenky. Na přání dodáváme klíčenku v dárkovém balení. Cena 20 - 30 Kč. Cena přípravy - výroba raznice cca 4150 Kč. Pouze ilustrační foto. Přesnou cenu a dodací podmínky připravíme na požádání na základě dodaných grafických podkladů.

S poptávkou nás kontakujte ZDE

Dostupnost Zakázková výroba
Cena 25 Kč bez DPH
30 Kč / ks
Kód produktu REK.KLC.000001
Kategorie Klíčenky
Záruka 2 roky
 

Značka WILD SKIN je vnímána jako producent kvalitních kožených výrobků, které nesou znaky tradičního zpracování. Tradičním zpracováním pak rozumíme především kvalitu práce i použitých materiálů - nerezové, mosazné a zinkoslitinové kování, 10-12 uncová kůže a důraz na perfektní ruční zpracování.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.