Kožená klíčenka s kovovým žetonem

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Kožená klíčenka se slepotiskem loga WILD SKIN a vnitřní kapsou na žeton. Můžeme nabídnout i zakázkovou výrobu. Minimální množství pro výrobu klíčenky a žetonu s vlastním motivem je 50 ks. Pro zakázkovou výrobu nabízíme mnoho barevných odstínů a různých typů usní - lesklé, matné, broušené, atd.

Provedení loga na kožené klíčence je ražbou (slepotiskem). Zakázková hořčíková raznice s logem nebo grafickým motivem přijde na 350 Kč (bez DPH).

Součástí klíčenky může být také zakázkově odlévaný žeton o rozměru mince10 Kč s volitelnou grafikou a povrchovou úpravou - starozinek, staromosaz, staroměď, ponikl. Lze zvolit libovolný grafický motiv na jedné straně žetonu nebo také na obou jeho stranách. Motiv můžeme také ručně dobarvit. K ceně zakázkového žetonu účtujeme náklady na výrobu modelu a licí formy ve výši cca 650 Kč (bez DPH) pro jednostrannou verzi, a cca 900 Kč (bez DPH) pro oboustrannou verzi odlévaného žetonu. Zdarma zhotovíme animaci výrobku. Model a licí forma se po dobu 2-3 let archivuje a případná doobjednávka je pak již bez nákladů na přípravu výroby.

Minimální počet pro objednávku je 50 kusů.
Cenovou a termínovou nabídku Vám připravíme na základě odsouhlaseného grafického návrhu, který pro Vás připravíme zdarma.

S poptávkou nás kontaktujte ZDE

Dostupnost Individuální poptávka
Cena 57 Kč bez DPH
69 Kč / ks    
Kód produktu REK.KLC.000010
Kategorie Klíčenky
Záruka 2 roky
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Značka WILD SKIN je vnímána jako producent kvalitních kožených výrobků, které nesou znaky tradičního zpracování. Tradičním zpracováním pak rozumíme především kvalitu práce i použitých materiálů - nerezové, mosazné a zinkoslitinové kování, 10-12 uncová kůže a důraz na perfektní ruční zpracování.