Zakázková ražba nápisu

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 7

Na naprostou většinu našich výrobků můžeme formou reliéfní ražby umístit Vámi požadovaný monogram nebo jiný text.
Na fotografiích je ukázka bezpatkového písma výšky 9 mm, s českou diakritikou, které požíváme pro sazbu textu a následnou ražbu na zvolený výrobek.

Cena nastavení stroje a vysázení textu ze sady písmen je za 50 Kč.

Do Poznámky , kterou můžete vyplnit na konci objednávky, nám můžete napsat, jaký nápis nebo monogram si přejete na výrobek vyrazit.
Nebo nás kontaktujte na jednom z uvedených kontaktů.

Pokud si přejete vyrazit na objednaný výrobek speciální grafický motiv (znak, logotyp, nápis apod.), můžeme nabídnout výrobu individuální raznice - viz. odkaz Zakázková raznice

POZOR: zboží se zakázkově raženým textem již nelze vrátit, jak vyplývá z ustanovení § 1837 písm. d) občanského zákoníku, které stanoví: „Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy, o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

Dostupnost Do 7 dnů
Cena 41 Kč / ks bez DPH
50 Kč / ks    
Kód produktu 1347
Značka WILD SKIN
Webová stránka značky haps.cz
Kategorie E-shop
Záruka 2 roky
 

Značka WILD SKIN je vnímána jako producent kvalitních kožených výrobků, které nesou znaky tradičního zpracování. Tradičním zpracováním pak rozumíme především kvalitu práce i použitých materiálů - nerezové, mosazné a zinkoslitinové kování, 10-12 uncová kůže a důraz na perfektní ruční zpracování.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.