Odlévané, kovové žetony

Neohodnoceno
 

Užitečný dárkový předmět, zakázkově odlévané žetony vyrábíme ze zinkové slitiny s volitelnou povrchovou úpravou - starozinek, staromosaz, staroměď, ponikl. Lze zvolit libovolný grafický motiv na jedné straně žetonu nebo také na obou jeho stranách. Motiv můžeme také ručně dobarvit.

K ceně účtujeme náklady na výrobu modelu a licí formy ve výši cca 650 Kč (bez DPH) pro jednostrannou verzi, a 900 Kč (bez DPH) pro oboustrannou verzi odlévaného žetonu. Zdarma zhotovíme animaci výrobku. Model a licí forma se po dobu 2-3 let archivuje a případná doobjednávka je pak již bez nákladů na přípravu výroby.

Minimální počet pro objednávku je 50 kusů. Cena žetonu je 29 Kč (24 Kč bez DPH). Pro objednaný počet 100 kusů a výše je pak cena 27 Kč (22 Kč bez DPH).

Pouze ilustrační foto. Přesnou cenu a dodací podmínky připravíme na požádání na základě dodaných grafických podkladů.

S poptávkou nás kontaktujte ZDE

Dostupnost Zakázková výroba
Cena 24 Kč / ks bez DPH
29 Kč / ks
Kód produktu REK.ODL.000006
Značka WILD SKIN
Webová stránka značky haps.cz
Kategorie branding
Záruka 2 roky
 

Značka WILD SKIN je vnímána jako producent kvalitních kožených výrobků, které nesou znaky tradičního zpracování. Tradičním zpracováním pak rozumíme především kvalitu práce i použitých materiálů - nerezové, mosazné a zinkoslitinové kování, 10-12 uncová kůže a důraz na perfektní ruční zpracování.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.