Kožená klíčenka s kovovým žetonem

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2

Kožená klíčenka se slepotiskem loga WILD SKIN a vnitřní kapsou na žeton. Můžeme nabídnout i zakázkovou výrobu. Minimální množství pro výrobu klíčenky a žetonu s vlastním motivem je 50 ks. Pro zakázkovou výrobu nabízíme mnoho barevných odstínů a různých typů usní - lesklé, matné, broušené, atd.

Provedení loga na kožené klíčence je ražbou (slepotiskem). Zakázková hořčíková raznice s logem nebo grafickým motivem přijde na 350 Kč (bez DPH).

Součástí klíčenky může být také zakázkově odlévaný žeton o rozměru mince10 Kč s volitelnou grafikou a povrchovou úpravou - starozinek, staromosaz, staroměď, ponikl. Lze zvolit libovolný grafický motiv na jedné straně žetonu nebo také na obou jeho stranách. Motiv můžeme také ručně dobarvit. K ceně zakázkového žetonu účtujeme náklady na výrobu modelu a licí formy ve výši cca 650 Kč (bez DPH) pro jednostrannou verzi, a 900 Kč (bez DPH) pro oboustrannou verzi odlévaného žetonu. Zdarma zhotovíme animaci výrobku. Model a licí forma se po dobu 2-3 let archivuje a případná doobjednávka je pak již bez nákladů na přípravu výroby.

Minimální počet pro objednávku je 50 kusů. Cena žetonu je 29 Kč (24 Kč bez DPH). Pro objednaný počet 100 kusů a výše je pak cena 27 Kč (22 Kč bez DPH).

S poptávkou nás kontaktujte ZDE

Dostupnost Zakázková výroba
Cena 54 Kč / ks bez DPH
65 Kč / ks
Kód produktu REK.KLC.000010
Značka WILD SKIN
Webová stránka značky haps.cz
Kategorie reklamní předměty
Záruka 2 roky
 

Značka WILD SKIN je vnímána jako producent kvalitních kožených výrobků, které nesou znaky tradičního zpracování. Tradičním zpracováním pak rozumíme především kvalitu práce i použitých materiálů - nerezové, mosazné a zinkoslitinové kování, 10-12 uncová kůže a důraz na perfektní ruční zpracování.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.