ΞΞΞ DÁREK ΞΞΞ Při nákupu nad 1500 Kč si můžete vybrat produkt z naší nabídky doplňků, který Vám k objednávce zdarma přidáme ΞΞΞ DÁREK ΞΞΞ

Jídelní a nápojové lístky, účtenky

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 8

Jídlení lístky vyrábíme na zakázku z probarvené, hovězinové usně o síle 3,5 mm. Je možno zvolit matnou nebo lesklou úpravu lícové strany, dále přírodní nebo upravený rub, lakování hran, obvodové obšití a počet mosazných šroubů ve hřbetu.Jídelní nebo nápojový lístek můžeme opatřit také kroužkovou vazbou.

Grafický motiv a texty razíme slepotiskem. Cena raznice dle velikosti od 500 Kč do 1000 Kč. Pouze ilustrační foto. Přesnou cenu a dodací podmínky připravíme na požádání na základě dodaných grafických podkladů.

S poptávkou nás kontakujte ZDE

Dostupnost Zakázková výroba
Cena 397 Kč / ks bez DPH
480 Kč / ks
Kód produktu REK.RES.000003
Značka WILD SKIN
Webová stránka značky haps.cz
Kategorie E-shop
Záruka 2 roky
 

Značka WILD SKIN je vnímána jako producent kvalitních kožených výrobků, které nesou znaky tradičního zpracování. Tradičním zpracováním pak rozumíme především kvalitu práce i použitých materiálů - nerezové, mosazné a zinkoslitinové kování, 10-12 uncová kůže a důraz na perfektní ruční zpracování.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.