Wildskin - barva vaší kůže

Něco o nás

Firma HAPS spol.s r.o. byla založena v roce 1992, jako výhradní zástupce německých firem ARGUS GmbH, Ettlingen, STAUFF GmbH Waltershausen a EMB GmbH, Bad Munstereiffel a to jako výrobce a distributor vysokotlakých hydraulických hadic a příslušenství.

V následujícím roce byla ve spolupráci s kanadskou firmou WILD SKIN Trading Co. Toronto ustanovena divize kožedělné výroby. Cílem byla výroba a distribuce opasků, které nesou znaky kanadského tradičního zpracování. To je jednoduchý design, kvalitní materiály - nerezové, mosazné a zinkoslitinové kování, 10-12 uncová kůže a důraz na perfektní ruční zpracování. Původní sortiment opasků byl později rozšířen o nabídku aktovek, diplomatek, dámských kabelek, drobné galanterie, obojků, pouzder pro mobilní telefony, výrobu bytových doplňků a nábytku.


Značka WILDSKIN byla založena v roce 1987 v Torontu. Naše výrobky jsou chráněny registrovanou obchodní známkou WILD SKIN a od roku 1998 mají také ATEST Státní zkušebny Zlín č. ITC 98011, nově ITC 00107 a 00038.

Jako reference uvádíme některé z našich významných odběratelů:
licenční výrobky pro značky LOIS, MARWIN Jeans, EASY JEANS, Gladiátor shoes, BUSHMAN, WILLIAM DELVIN, WILDCAT, výrobky WILD SKIN pro společnosti CPA s.r.o., MAGIC HELENA Praha, agentura Petarda Production, reklamní předměty pro značky Radegast, Jack Daniels, Telefonica, Toyota, Lexus, Ford, Protest Fashion Holandsko, Plzeňský Prazdroj, SONY, AAA AUTO PRAHA, HZP, Continental, DHL, Avízo, reklamní agentury REDA, IMI PARTNER, Brand Promotion, ABA reklama, Targo Promotion a další.

Finančně a materiálově podporujeme sportovní, kulturní a společensky prospěšné projekty, jako například MTB závod Oderská mlýnice České spořitelny, hudební klub Village sound Odry, mládežnické sportovní kluby, dětské domovy, mateřské školky a základní školy.

V případě, že Vás naše nabídka zaujme, bude nám potěšením odpovědět na Vaše návrhy, dotazy a připomínky. Za tímto účelem prosím kontaktujte naše obchodní oddělení:

Telefon a fax: +420 556 730524, +420 556 730343
INFO LINE  +420 605 777677 , popř. e-mail: haps(zavinac)iol.cz.