Wildskin - barva vaší kůže

Nákup na Wildskin.cz

Informace pro zákazníka:

Prodej v internetovém obchodu WILDSKIN.CZ se řídí Obchodními a reklamačními podmínkami.

Doprava

Zboží objednané v našem e-shopu zasíláme Obchodním balíkem České pošty nebo zásilkovou službou PPL, popřípadě si můžete zakoupené zboží osobně vyzvednout ve výrobních prostorách společnosti, HAPS s.r.o., Hynčice 72, 742 34 Vražné - Hynčice, okr. Nový Jičín - Moravskoslezský kraj ( 5 km od Oder, ve směru Odry-Bělotín ), tel. 556 730 524 nebo 605 777 677. odkaz na mapy.cz

Česká republika:

1. Poštovné při zasílání zboží poštou na dobírku je stanoveno na 139 Kč (tj. 115 Kč bez 21% DPH).

2. Přepravné při zasílání zboží na dobírku službou PPL je stanoveno na 133 Kč (tj. 110 Kč bez 21%DPH).

3. Nebo můžete zvolit platbu předem, na účet. My Vám e-mailem zašleme fakturu (elektronicky, ve formátu PDF), a po jejím zaplacení na náš účet, pošleme objednané zboží doporučeně poštou. Poštovné je pak stanoveno na 103 Kč (tj. 85 Kč bez 21% DPH). Fakturu pro zvolenou platbu předem, posíláme na zákazníkem uvedený e-mail ve formátu PDF, až po navedení objednávky do našeho účetnictví. Fakturu negeneruje a nezasílá aplikace e-shopu ihned po vytvoření objednávky. Číslo účtu je uvedené na faktuře ( 2000207801/0100 ), a variabilním symbolem pro platbu je číslo vystavené faktury.
Fakturu pro zvolenou platbu předem, posíláme na zákazníkem uvedený e-mail ve formátu PDF, až po navedení objednávky do našeho účetnictví. Fakturu negeneruje a nezasílá aplikace e-shopu ihned po vytvoření objednávky. Děkujeme za pochopení.

Slovensko:

Pro objednávky ze Slovenska využíváme služeb firmy FROGMAN, která zásilky převeze na Slovensko, a pak je rozešle slovenskou poštou. Platba je v EUR. Standardně je cena pro dobírku (do váhy 2kg) stanovena na 202 Kč (tj. 167 Kč bez 21% DPH).

Při objednávce nad 2000,- Kč (bez DPH) je doprava zdarma. Tyto ceny platí pro doručení zásilky v České republice.


Veškeré objednávky z našeho eshopu zasílané expresní zásilkovou službou PPL jsou posílané jako tzv. B2C zásilky. Tyto zásilky mají svá specifika a pro naše zákazníky jsou důležité tyto informace:

Doručení balíku:

· řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti
· zásilku vám standardně doručíme v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem). V případě nezastižení vám zanecháme oznámení a balík se pokusíme doručit ještě jednou následující pracovní den
· hmotnost balíku je omezena do 50 kg
· v určitých lokalitách ČR nabízíme i večerní doručení v rozmezí 17–21 hodin (seznam lokalit naleznete na http://www.ppl.cz/vecerni_doruceni.asp)
· zásilku vám doručíme následující pracovní den po jejím převzetí od odesilatele
· cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz po zadání jejího čísla (11 číslic)

Převzetí a reklamace:

· Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody.

· Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.

Komunikace s PPL

· pro komunikaci s PPL výhradně používejte číslo zásilky (11 číslic)

Způsob placení za zboží

V našem internetovém obchodu  v současné době umožňujeme dva základní způsoby platby za objednané zboží.

· platba dobírkou / v hotovosti při převzetí objednaného zboží
· platba předem - převodem na účet Komerční banky číslo 2000207801/0100, kdy variabilním symbolem je číslo vystavené faktury. Fakturu vystavíme do 24 hodin po obdržení objednávky, a pošleme na e-mail uvedený objednavatelem. Po obdržení platby zašleme zboží běžným balíkem.

Dodací lhůty

Většinu Vašich objednávek doručíme do 3-5 dnů. Maximální dodací termín je do 14 dnů. V případě, že bude dodací lhůta delší, budeme Vás o této skutečnosti informovat telefonicky nebo emailem.

Protože jsme výrobci, nedržíme většinu sortimentu skladem a objednané zboží zhotovujeme až na základě přijaté objednávky. Proto je max. dodací termín stanoven na 14 dnů. Samozřejmě se vždy snažíme dodací termín co možná nejvíc zkrátit. Pokud si přejete kratší dodací termín, můžete nám tento požadavek napsat do poznámky, která je součástí objednávkového formuláře.

Ochrana osobních údajů

Děkujeme za Vaší důvěru a zavazujeme se, že budeme chránit Vámi poskytnutá data, která musela být uvedena při realizaci objednávky.
Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Společnost HAPS s.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro bezproblémové doručení zboží. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá společnost HAPS s.r.o. s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6.
Osobní údaje je možno na výslovnou žádost zákazníka vymazat z naší databáze.